BlackBerry Professionals

Jsme přední odborníci na BlackBerry® v ČR. Díky našim dlouholetým zkušenostem a aktivní spolupráci s komunitou BlackBerry® dokážeme zprostředkovat skutečně komplexní servis v oblasti správy zařízení BlackBerry®.

Nabízíme širokou škálu služeb od uživatelské podpory, přes technická řešení až po prodej koncových zařízení a příslušenství. K našim klientům přistupujeme vždy individuálně a společně s našimi partnery poskytujeme profesionální služby na nejvyšší úrovni, vždy k plné spokojenosti klienta.

V nabídce máme všechny dostupné modely BlackBerry® a nejširší nabídku originálního i neoriginálního příslušenství BlackBerry® v ČR. S našimi partnery dokážeme zajistit kompletní zajištění a provoz BlackBerry® infrastruktury, vývoj vnitropodnikových aplikací na míru, komplexní školení jak pro IT administrátory, tak pro nejvyšší management nebo běžné uživatele a mnohem více.

  • Vývoj aplikací na míru
  • Návrh, zhotovení a správa kompletní BlackBerry® infrastruktury
  • Nejširší nabídka originálního i neoriginálního příslušenství v ČR
  • Kvalitní pozáruční servis, přenos dat mezi přístroji různých značek
  • Konzultace s předními specialisty na BlackBerry® v ČR
  • Možnost školení přímo ve Vaší firmě, jak pro nejvyšší management, tak pro běžné uživatele nebo IT administrátory
  • Podporujeme komunitu BlackBerry® v ČR a provozujeme komunitní web www.blackberryczech.cz

Specializujeme se především na zařízení BlackBerry®, ale pro naši odbornost a flexibilitu nás zákazníci využívají i při nákupu a správě telefonů jiných značek. Kromě jiného poskytujeme podporu pro VIP zákazníky T-Mobile CZ již více než 10 let.

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle těchto podmínek

„Komunikace bez obav…“