Nabízíme levné poštovné, sledování zásilek, vše přes jednoduchý kalkulátor zásilek – dejte České poště sbohem!

Webová aplikace www.Zaslat.cz je na českém trhu unikátní systém agregace nabídek přepravních služeb. Systém sdružuje nabídky přepravních společností a podle zákazníkem zadaných parametrů přepravy porovnává a vybírá nejvhodnější výsledky.

Nepřizpůsobujte se balíku (poště, kurýrovi) , přizpůsobte balík sobě! Porovnejte ceník České pošty!

Cokoli kamkoli, pro firemního i privátního zákazníka, s různým rozpočtem, preferencí rychlosti, vždy nabídneme nejvýhodnější nabídku.  Už nikdy nebudete muset jít zbytečně na poštu nebo dlouho prohledávat internet pro porovnání nabídek.  Nabízíme zákazníkům služby většiny hlavních kurýrních společností od přepravy dokumentů, kusových zásilek a paletových zásilek k zásilkám nestandardních rozměrů či obsahujících nebezpečné látky (ADR). Přeprava je zajišťována na úrovni lokální, národní, v rámci evropského společenství (EEA) i mezinárodní s důrazem na jednoduchost pro běžného uživatele a přidanou hodnotu pro internetové obchody a jiných pravidelných odesílatelů.

Vstupními údaji pro vyhledání přepravy je místo odkud a kam zásilku doručit a specifikace hmotnosti a rozměrů balíku (či více balíků). Zákazníkovi je následně zobrazena přehledná nabídka jednotlivých služeb řazená podle rychlosti doručení, ceny a dalších parametrů. Zákazník ihned vidí časový údaj o možném převzetí a následném doručení zásilky.

Důležitým faktorem při rozhodování zákazníka je také hodnocení přepravní služby. Po doručení zásilky je zákazníkovi dána možnost ohodnotit a okomentovat spokojenost a danou provedenou službou.

Systém umožňuje zadat do jedné webové objednávky více zásilek různých přepravců na odlišná místa. Platba za objednané služby je realizována on-line platební bránou s širokou nabídkou platebních nástrojů. Ihned po připsání platby je zásilka exportována do systému přepravce.

Každé zásilce je přiřazen jedinečný identifikační kód, pomocí kterého může zákazník sledovat aktuální stav jeho zásilky on-line.

Systém umožňuje zadávat zásilky také hromadně pomocí rozšířeného webového rozhraní ve speciální sekci webové aplikace. Další možností je import zásilek z CSV nebo XLS souboru. K dispozici je také napojení na systémy třetích stran pomocí webových služeb, tzv. API rozhraní (REST JSON/XML, SOAP XML). Tyto nástroje jsou vhodné pro zákazníky, kteří realizují větší počet zásilek – typicky e-shopy, kamenné prodejny, inzertní portály a další.

Webová aplikace www.Zaslat.cz je optimalizována pro zobrazení na všech běžných zařízeních s připojením na internet (počítač, tablet, mobilní telefon).

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle těchto podmínek

„Komunikace bez obav…“