Mise firmy

Vysoká jakost a přijatelná cena dodávaných produktů a služeb, respektujících požadavky a potřeby zákazníka, jsou prioritou existence naši společnosti. Aktivně proto vyhledáváme oblasti uplatnění nových produktů a poskytování komplexních služeb, které vedou k vyššímu uspokojování potřeb zákazníka a dalších zainteresovaných stran.

Zaměstnanci naši společnosti jsou její součástí a rozhodují o kvalitě našich produktů a služeb. Motivujeme je k tomu, aby přednostně neshodám předcházeli a ne je následně odstraňovali.

Usilujeme o to být důvěryhodným, stabilním a komunikativním obchodním partnerem.

Firemní vize

Vizí společnosti CELKOM Praha, spol. s r. o. je být špičkovou firmou přinášející komplexní řešení v oblasti mobilní komunikace a IT a být firmou vyhledávanou pro své schopnosti nalézt a úspěšně realizovat tato řešení i pro specifické zákazníky, stejně jako i retail. Chceme propagovat bezpečnou komunikaci a aktívně rozšiřovat základnu uživatelů BlackBerry v ČR a SR.

Při náboru nových zaměstnanců chceme uplatňovat důslednou personální politiku. Usilujeme o zabezpečení dobré perspektivy zaměstnanců a pracovních podmínek k maximálnímu využití jejich potenciálu a trvalému zvyšování jejich kvalifikace, vytvoříme předpoklady a zajistíme spravedlivé hodnocení zaměstnanců zvyšováním jejich přímé zodpovědnosti za veškeré úspěchy a výsledky společnosti.

Prostřednictvím posilování loajality, využitím intelektuálního potenciálu zaměstnanců a systematickým budováním jejich povědomí v oblasti moderních technologií posilujeme bezpečnost jejich nakládání s informacemi.

Našim hlavním cílem je dlouhodobě spokojený zákazník, který v plném rozsahu využívá naše služby.

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle těchto podmínek

„Komunikace bez obav…“