Máte problém s mobilním signálem?

Mobilní signál může být zcela zablokován nebo odražen budovami, zdmi, stromy, kopci a dalšími terénními překážkami vedoucími ke slabému signálu. Poskytujeme technologii pro zajištění kvalitního hovoru z mobilního telefonu bez rušení a výpadků na místech se špatným signálem.

Naše zesilovače mobilního signálu jsou vhodné jak pro menší prostory (např. byty, kanceláře atd.), tak i pro rozlehlejší prostory (např. výrobní haly, domy atd.). Dokáží zesílit mobilní signál v pásmech GSM, 3G a také 4G (LTE). Jsou vhodné také k použití v situacích, kdy má uživatel silný signál, ale dochází k rozpojování hovorů – typicky například na kopcích, kde se střetává signál z několika vysílačů (základnových stanici BTS).

Pro řešení drobných problému se signálem v malých prostorách prodáváme  jednoduché samoinstalační zesilovače mobilního signálu. Zesilovače mobilního signálu (repeatery) nabízíme pro všechny u nás používané frekvence. Uživatelům často se pohybujícím v oblastech s horším pokrytím nabízíme možnost instalace zesilovače do osobních i nákladních vozidel a autobusů.

Specializovaným firmám nabízíme možnost spolupráce, zaškolení, velkoobchodního prodeje zesilovačů mobilního signálu a příslušenství.

Naše služby v oblasti zesílení signálu

  • Základní instalace zesilovačů signálu
  • Komplexní instalační služby na klíč
  • Poradenství a konzultace v oblasti GSM
  • Servis zařízení – záruční i pozáruční
  • Prodej zesilovačů GSM signálu a příslušenství
  • Školení partnerů

Při instalací používáme široké spektrum zařízení a příslušenství, čímž ve spojení s mnohaletou zkušeností a pečlivostí dosahujeme potřebné kvality.

Zesilovače signálu (závisí na modelu) dokáže také zlepšit signál širokopásmových datových sítí jako je EDGE, HSDPA, 3G, LTE atd., čímž zvýší datovou přenosovou rychlost. Dalším výhodou je zvýšení výdrže baterie, protože mobilní telefon není nucen vysílat v maximálním výkonu, popř. neustále vyhledávat síť.

Poskytujeme kompletní služby zahrnující měření nutné pro výběr nejvhodnější varianty, odbornou instalaci zařízení včetně zakrytí kabeláže a následný servis.

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle těchto podmínek


„Komunikace bez obav…“